הבורר עונה 3


חברת הוט הכריזה סוף סוף על התאריך הסופי לעלית העונה השלישית של דרמת הפשע הישראלית והיוקרתית "הבורר", והוא ה-26 באוקטובר, באיחור של שנה וחצי אחרי סיום העונה השנייה. "הבורר" הפכה כבר מזמן להיות סדרת קאלט מקומית, ואף שברה את שיאי הצפייה של כל הזמנים ב-HOT VOD עם כ-6 מיליון הזמנות.

"הבורר 3" תמשיך לעסוק בסוגיה המרכזית של העונות הקודמות: מה משפיע על גורלנו יותר, הגנים שלנו, או הסביבה בה גדלנו, ויותר מכך מה יותר חזק – קשרי משפחה, ויהיו בעיתיים ככל שיהיו – או חברות שנרכשת במהלך כל החיים. אחרי שבעונה הראשונה נדב פלדמן (יהודה לוי) גילה את מוצאו האמיתי כבן לבורר בעולם התחתון (משה איבגי), ובעונה השניה ברוך אסולין ונדב למדו להכיר אחד את השני כשברוך "מת" הסתתר בביתו של נדב, הפעם הצופים יגלו יחד עם ברוך, גילה, אבי הטחול, האחים קובלובה ונדב, מי יהיה זה שירש את האימפריה של ברוך אסולין: הבן חמום המוח, אבי הטחול (שלומי קוריאט), או הבן השקול שצץ משום מקום, נדב פלדמן.

אל הקאסט של "הבורר 3" יחברו דמויות חדשות, בין היתר בגילומם של יעקב כהן, עידו מוסרי, רמי הויברגר, אורלי זילברשץ, גאלה קוגן, דני שטג, חן יאני ואפילו הזמר שלומי סרנגה.

אגב, הסדרה עולה פחות או יותר במקביל לדרמת הפשע החדשה של חברת yes, "בלו נטלי" (31 באוקטובר), בכיכובו של צביקה הדר המספרת על תעשית המין והמסחר בנשים בישראל.

וכמו בכל עונה, גם בעונה השלישית אתר המעריצים הרשמי של הבורר כאן איתכם ומביא לכם ראשונים ברשת את כל הפרקים המלאים לצפייה ישירה בחינם. אז למה אתם מחכים? הוסיפו אותנו עכשיו למועדפים והכנסו אלינו לעמוד הרשמי שלנו בפייסבוק ותדעו ראשונים מתי עולים הפרקים לאתר ותהנו מהצצות וחדשות בלעדיות.